Slovo Qi pochádza z kultúr ďalekého východu, a v preklade znamená “vitálna energia”. Pomocou Qi technológie je transfer energie možný až do vzdialenosti 4cm. V prípade tejto nabíjačky je nabíjanie možné do vzdialenosti 8mm a preto nie je potrebné ani vyberať smartfón z obalu.

Najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob nabíjania je jednoducho umiestnenie tvojho smartfónu priamo na nabíjačku. Vďaka bezdrôtovej technológii sa vyhneš problematickým situáciám, zamotaným káblom a poškodeným konektorom, ktoré sa často vyskytujú pri štandardných káblových nabíjačkach a znepríjemňujú život ak sa nabíjanie smartfónu nečakane preruší.

S bezdrôtovou nabíjačkou Baseus Qi Charger WXSX-02 máš istotu, že ťa neprekvapí nenabitý smartfón práve vtedy keď potrebuješ odísť z domu a aktuálnych 6% batérie ti nijako nepomôže.

Navyše, ak poznáš ten pocit kedy je nabíjanie smartfónu káblom možné iba po extrémne trpezlivom polohovaní nabíjacieho konektora, tak pravdepodobne vieš, čo je stres.

Baseus Qi Charger ťa dokáže oslobodiť od týchto problémov a nezradí ťa napríklad vtedy keď musíš ráno bežať na vlak, a zistíš, že sa ti cez noc smartfón nenabil, kvôli poškodenému káblu. Takto sa jednoduchá cesta, do iného mesta, môže rýchlo zmeniť na pekné dobrodružstvo.

A bezdrôtové nabíjanie nie je všetko. Elegancia tejto bezdrôtovej nabíjačky spočíva aj v jej sofistikovanosti a dôraze na bezpečnosť. Okrem kvalitného a odolného PC materiálu, z ktorého je zhotovená, a silikónovým podložkám, ktoré zabraňujú prípadnému skĺznutiu nabíjačky je vybavená aj ďalšími mechanizmami, ktoré chránia samotnú nabíjačku a aj tvoj smartfón.

Zabudovaný detektor kovov chráni pred elektrickými skratmi a bezpečnostný senzor sleduje teplotu zariadenia a chráni pred jeho prehrievaním. Túto nabíjačku môžeš kľudne nechať v zásuvke, dom ti nevyhorí.

Samozrejmosťou je automatické vypnutie nabíjania pri maximálnom nabití, čím sa chráni životnosť batérie smartfónu.

Baseus Qi Charger sa vďaka svojím rozmerom 10,4 x 9,9 x 1 cm hodí na stôl, na poličku alebo kdekoľvek kde dosiahne jeho 1,2m napájaci kábel. Nebude ti prekážať pri práci a nebude narúšať harmóniu tvojho interiérového dizajnu.

----------------------

Práve naopak, popri svojích funkcionalitách  zaujme aj štýlovým a futuristickým vzhľadom.

Baseus Qi Charger disponuje výkonom 10W a celkovým nabíjacím prúdom 2A - to znamená spoľahlivé a plynulé nabíjanie.

Hmotnosť bezdrôtovej nabíjačky Baseus Qi Charger je 66 gramov.

Súčasťou balenia je okrem bezdrôtovej nabíjačky aj USB-C kábel a používateľská príručka.

Záruka poskytovaná výrobcom je 24 mesiacov.

Celú ponuku nabíjačiek nájdete tu: https://www.mobione.sk/nabijacky