Tento držiak je možné pripevniť k plastovému komponentu ventilácie na palubnej doske a vďaka silným magnetom sa môžete spoľahnúť, že váš smartfón bude držať pevne na svojom mieste bez ohľadu na štýl vašej jazdy.

Držiak je možné otáčať o 360 stupňov, čiže pripevnený smartfón môže v prípade potreby použiť aj spolujazdec.

Magnetický držiak je zhotovený z kvalitných materiálov vrátane zliatiny hliníka a vďaka tomu je aj napriek malej veľkosti maximálne spoľahlivý a nepôsobí v aute rušivo. Po prichytení smartfónu nie je držiak takmer vôbec vidieť takže vidíte len to čo vidieť potrebujete - obrazovku vášho smartfónu.

Ak na držiaku smartfón prichytený nie je, elegantný a praktický dizajn pôsobí esteticky a nepúta pozornosť od interiéru vášho auta.

Súčasťou balenia sú aj dva kovové plechy, ktoré je potrebné umiestniť na držiak a na kryt alebo obal smartfónu. Následne bude možné vďaka piatim silným magnetom prichytiť váš smartfón stabilne a spoľahlivo. Držiak aj so smartfónom je možné jednoducho ovládať jednou rukou a tiež funguje na všetky typy a modely smartfónov.

Veľmi jednoducho môžete zmeniť polohu smartfónu z vertikálnej do horizontálnej, alebo akokoľvek inak vám to vyhovuje.

S magnetickým držiakom sa nemusíte obávať, uvoľnenia ani smartfónu ani držiaku samotného. Dizajn a funkcionalita produktu boli testované a optimalizované pre maximálnu spoľahlivosť v akýchkoľvek podmienkach.

Na tento držiak sa môžete spoľahnúť dokonca aj na offroadových tratiach alebo v akýchkoľvek iných terénoch kam je možné sa s autom dostať.

Ak sa tam zvládne dostať vaše vozidlo, držiak vás takisto nesklame.

----------

Tento držiak na smartfón je možné v prípade potreby veľmi jednoducho odpojiť od ventilácie a presunúť na iné miesto, prípadne do iného vozidla. Je kompatibilný so všetkými interiérmi a všetkými smartfónmi.

Zadná časť držiaka je vybavená gumovým povrchom, ktorý zabráni prípadnému poškriabaniu plastových komponentov ventilácie.

Balenie obsahuje všetko potrebné na to aby bolo možné v priebehu niekoľkých sekúnd od rozbalenia držiak používať. 

Výrobok si môžete kúpiť po kliknutí na nasledujúci odkaz: Držiak na telefón do auta Mobi Joyroom, magnetický, na ventilačnú mriežku, čierny

----------