Ladvinka na behanie Mobi Running Belt 4, s výstupom pre slúchadlá, zelená

Cena
10,80 €

Výrobca

Kód produktu
9067

Čoskoro dostupné Sledovať dostupnosť

Ste vášnivý bežec alebo je ním niekto z Vašich prieteľov? Ľadvinka na behanie je skvelá vec na uloženie vecí, ktoré chcete mať stále pri sebe. viac

Ste vášnivý bežec alebo je ním niekto z Vašich prieteľov? Ľadvinka na behanie je skvelá vec na uloženie vecí, ktoré chcete mať stále pri sebe. Športové oblečenie nemá vždy dostatok vreciek na uloženie drobností. Medzitým na tréning v telocvični alebo na beh vonku potrebujete najdôležitejšie pomôcky. Či už sú to kľúče, mobil, slúchadlá či peniaze, všetko sú to veci, ktoré môžete pri behaní potrebovať. Tieto a ďalšie veci zmestia do priestrannej a pohodlnej ladvinky na beh.

Špecifikácia:

Celkové rozmery: 11 cm x 36 cm
Rozmery hlavného vrecka: 8 cm x 20 cm
Nastaviteľný od 80 cm do 110 cm
Počet komôrok: 4
Ďalšie funkcie: vývod na slúchadlá, reflexné prvky, elastický pás zapínaný na pracku
Dizajnová vychytávka pre bežca

Športová ladvinka na beh je perfektná ako prvok oblečenia bežca. Výrobca sa zameral na energizujúce farebné kombinácie a kvalitné materiály. Navyše používala reflexné vložky, ktoré zvyšujú viditeľnosť po zotmení.

Vysoký komfort nosenia

Vďaka pohodlnému popruhu s optimálnou šírkou ladvinka perfektne sedí na bokoch. Vďaka elastickým vložkám sa perfektne prispôsobí tvaru tela a obvodu tela.Vrecko je vyrobené z tkaniny príjemnej na dotyk, ktorá nedrhne pokožku. Má praktické zámky s krúžkami na kľúče, takže ho môžete otvoriť alebo zatvoriť iba jednou rukou. Ľahko ho zapnete na chrbte, pretože je vybavený jednoduchou sponou. Slúchadlá ľahko prevlečiete otvorom v kryte. Zariadenie na prehrávanie hudby môže byť bezpečne vo vnútri a kábel môžete jednoducho viesť von.

Perfektná veľkosť

Ladvinka na beh je ľahká, váži iba 76 g. Jej výška je 11 cm a celková šírka je 37 cm. Popruh je možné nastaviť od 80 cm do 110 cm. Vďaka tomu, že je flexibilná, voľne sa natiahne až do 120 cm. Vnútorné rozmery hlavného vrecka: 8 cm x 20 cm.